FIZIMITE

Grįžti į asortimentą

5.40 €
Grupė: Augalų apsauga
Kiekis pakelyje: 10 ml
Aprašymas:

sustiprina augalus, didina jų produktyvumą, efektyviai nuplauna jų paviršių nuo kenksmingų organizmų, natūraliu būdu pagerina augalų gynybos sistemą, dėl ko augalai gali patys apsiginti nuo kenkėjų ir ligų.

  • Mikroelementai absorbuojami iš abiejų lapų pusių ir greitai patenka į augalus., suaktyvindami fiziologinius procesus. Veikdamas fizikiniu būdu FIZIMITE nuplauna augalų paviršių, apsaugodamas juos nuo kenksmingų organizmų. FIZIMITE pamaitina augalus, suteikia jiems švarumo, blizgumo, dėl ko padidėja asimiliacinis paviršiaus plotas, suaktyvėja chlorofilo sintezė ir fiziologiniai procesai. Dėl FIZIMITE panaudojimo žaladariai negali žaloti augalų ir jiems kenkti. Tęsiant reguliarų FIZIMITE panaudojimą, augalai yra patikimai apsaugomi, o dėl fizikinio poveikio mechanizmo, kenkėjai neįgauna atsparumo šiam produktui.
  • Naudojant FIZIMITE pagal rekomendaciją, augalai apsaugomi nuo simptomų: lapų susisukimo, deformacijų, apnašų, dėl pažeidimų atsirandančių gelsvų dėmelių abiejose lapų pusėse, voratinklių susidarymo tarp lapų, taip pat lapų kritimo, augalų silpno augimo ir vystumosi, baltų apnašų susidarymo.
  • FIZIMITE skirtas naudoti visiems valgomiesiems ir dekoratyviniams augalams.

            10 ml / 10 l vandens

Rašyti atsiliepimą

Neteisingai įvestas saugos kodas
Patikrinkite duomenų teisingumą