Mišinys daiginimui "Švelnusis"

Grįžti į asortimentą

1.15 €
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija)
Grupė: Daiginimui
Kiekis pakelyje: 30 g
Aprašymas:

SUDAIGINTOS SĖKLOS – SVEIKATOS ŠALTINIS    Besidomintys sveika mityba žino, kad augalų sėklose sukaupta labai daug žmogaus sveikatai reikalingų medžiagų . Labai paprasta ir nesunku visada namuose turėti sveiko, vitaminingo maisto - tereikia  pasisėti ekologiškų, specialiai atrinktų augalų sėklų.    Mišinys "Švelnusis" sudarytas iš Mung pupelių, lęšių, liucernos, raudonųjų gūžinių kopūstų ir ridikėlių sėklų. Pupelių ir lęšių daigai praturtins Jūsų mitybą vitaminais A, B1, B2, C, E, K:, cinku, natriu.  Viena stiklinė sudaigintų liucernos sėklų turi 6 kartus daugiau vitamino C negu stiklinė apelsinų sulčių.   Liucernos sėklos yra švelnaus skonio, maistingos, turi amino rūgščių, chlorofilo, A,C, D vitaminų  Ridikėliai ir kopūstai pridės mišiniui aštroko, pikantiško skonio, A, C, B grupės vitaminų, kalio, fosforo, magnio. 


I-XII
I-XII

Sėklas daiginkite stiklainyje arba ant sudrėkinto audeklo, kad neišgaruotų drėgmė - uždenkite. Prieš sėjant, sėklas 3-6 val. reikia pamirkyti ir gerai nuplauti. 

  • e-Sėklos
    2014 04 28
    taip, šios sėklos yra saugios
  • Darius
    2014 04 25
    Ar man vaidenasi, ar buvo kažkoks įtarimas dėl daigintų sėklų, kad jos kažkuom negeros... Galite užtikrinti, kad jos yra saugios?

Rašyti atsiliepimą

Neteisingai įvestas saugos kodas
Patikrinkite duomenų teisingumą